Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat


Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat

Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat

Piyano taşımacılığı çok özel hizmettir tecrübeli uzman ekip işidir bizim piyano taşıyıcı elemanlarımız kullandığı özel ekipmanlar ile askı Piyano taşımacılığı sistem, makaslı trans palet, vinç, Piyano taşımacılığı arabası kullanarak piyano taşınır.

Piyano taşımacılığı sırasında piyano özenle sarılır ambalaj yapılır askı sistemleri ile piyano askıya alınır piyano sistemli emniyetli bir şekilde özel piyano taşıyıcıları ile emniyetli taşınır.

.

Piyano taşımacılığı firmamız siz değerli müşterilerinin zamanına haklarına saygı duyar, Vermiş olduğu hizmetin daima sorumluluğunu taşır. Piyano taşımacılığı sırasında piyano taşıtan müşteri, piyano taşıyan, piyano taşıyıcı ekibiyle devamlı sağlıklı ilişki kurar.


Kasa taşıma,  özel eğitimli uzman kasa taşıma ekibimiz ile sizlerin hizmetindedir. İstanbul ve Türkiye  içinde profesyonel ekip ekipman kullanarak kasa taşımacılık hizmetleri vermekte.

Kasa taşıma profesyonel kasa nakliye hizmeti kurumsal kişisel irili ufaklı ağır kasa nakliyesi hizmetlerimiz, ev kasaları, işyeri kasaları, silah kasaları, ofis kasaları, kuyumcu kasaları, otel kasaları, banka kasaları, Her türlü özel yapım kasa taşımacılık hizmetleri için bizi arayın unutmayın biz her marka model 150 Kg. dan 1450 Kg. a kadar kasa taşımacılığı hizmetlerini merdivenlerden özel kızak ve kayış sistemleri ile  İstanbul  ve Türkiye’de tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz

Yukarısı